Na stacji metra Brixton zakończyła się wymiana wind.
Po kilku miesiącach przerwy i prac na wymianą wind na nowe, bez przeszkód mogą z niej korzystać osoby na wózkach i z małymi dziećmi w wózkach. Dwie nie tak stare, bo mające zaledwie 13 lat windy zastąpiono na szybsze i mniej zawodne.
Jedną zjedziemy z poziomu ulicy do holu biletowego, a drugą niżej na perony.