Dzisiaj jest: 24.6.2026, imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Stacja metra "Brixton", ma nowe windy.

Dodano: 8 lat temu Czytane: 622 Autor:

.

Stacja metra "Brixton", ma nowe windy.

Na stacji metra Brixton zakończyła się wymiana wind.

Po kilku miesiącach przerwy i prac na wymianą wind na nowe, bez przeszkód mogą z niej korzystać osoby na wózkach i z małymi dziećmi w wózkach. Dwie nie tak stare, bo mające zaledwie 13 lat windy zastąpiono na szybsze i mniej zawodne.


 

Jedną zjedziemy z poziomu ulicy do holu biletowego, a drugą niżej na perony.

: Źródło: Internet
Polecane
Dodaj darmowe ogłoszenie: Praca - Nieruchomości - Motoryzacja - Sprzedaż - Kupno - Towarzyskie... Wszystkie ogłoszenia prywatne są zawsze bezpłatne :)