Dzisiaj jest: 24.6.2026, imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Pojechała do Polski i została aresztowana za dawne przestępstwa.

Dodano: 8 lat temu Czytane: 787 Autor:

.

Pojechała do Polski i została aresztowana za dawne przestępstwa.

Od 2006 roku 39-letnia mieszkanka Kielc, przez 12 lat ukrywała się przed polską policją w Wielkiej Brytanii. Wpadła, bo na chwilę wróciła do rodzinnego miasta.

20 sierpnia policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób kieleckiej komendy zakończyli 12-letnie poszukiwania za 39-letnią mieszkanką miasta. Kobieta w 2006 roku została tymczasowo aresztowana na okres 14 dni, w związku z podejrzeniem podrobienia podpisów, a następnie oszustwem na kwotę blisko 10 tysięcy złotych, na szkodę jednego z operatorów sieci komórkowych. Za podejrzaną został wydany list gończy, gdyż wiele wskazywało na to, że może ukrywać się zagranicą. Kobieta przez kilkanaście lat mieszkała na terenie Wielkiej Brytanii, ale ostatnio powróciła do kraju.

Mundurowi z Wydziału Kryminalnego kieleckiej komendy szybko ustalili, że kobieta najprawdopodobniej przebywa w jednym z mieszkań na terenie miasta i nie czekając ani chwili, postanowili złożyć jej wizytę. Ustalenia funkcjonariuszy okazały się niezwykle trafne i bardzo zaskoczona 39-latka trafiła do aresztu.

: Źródło: Internet
Polecane
Dodaj darmowe ogłoszenie: Praca - Nieruchomości - Motoryzacja - Sprzedaż - Kupno - Towarzyskie... Wszystkie ogłoszenia prywatne są zawsze bezpłatne :)