Dzisiaj jest: 24.6.2026, imieniny: Danuty, Jana, Janiny

20 letni mężczyzna, został zabity nożem w Edmonton, w północnym Londynie

Dodano: 8 lat temu Czytane: 1370 Autor:

16-letek został aresztowany pod zarzutem morderstwa po informacji o bójce grupy mężczyzn uzbrojonych w kije baseballowe w Edmonton.

20 letni mężczyzna, został zabity nożem w Edmonton, w północnym Londynie
20-letni mężczyzna został pchnięty nożem w północnym Londynie w wyniku ostatniej eskalacji przemocy, która opanowała Londyn.

W środowy wieczór policja została wezwana do po zgłaszeniu o kłótni między mężczyznami uzbrojonymi w kije baseballowe w Edmonton.

Patrole policyjne przybyłe na miejsce znalazły ofiarę z ranami kłutymi na Cavendish Road, pomimo udzielonej pomocy, mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia niecałą godzinę później.

16-letni chłopak został aresztowany pod zarzutem morderstwa i udziału w bójce.

Podejrzany obecnie przebywa w szpitalu gdzie udzielana jest mu pomoc medyczna, ale zostanie zabrany na posterunek policji w północnym Londynie w celu przesłuchania.
 

"Na tym wczesnym etapie śledczy są otwarci na różne wersje oraz motywy"


- powiedział rzecznik Scotland Yardu.

Policja poinformowała krewnych odbędzie się również sekcja zwłok.

Dodatkowi policjanci będą patrolować okolicę, a policja prosi o zgłaszanie się świadków.

Ostatnia śmierć podniosła całkowitą liczbę ofiar w Londynie do co najmniej 81.
: Źródło: SKY News
Polecane
Dodaj darmowe ogłoszenie: Praca - Nieruchomości - Motoryzacja - Sprzedaż - Kupno - Towarzyskie... Wszystkie ogłoszenia prywatne są zawsze bezpłatne :)