Serena Alexander-Benson była ostatnio widziana przez ojca, który wyszedł z domu w dzielnicy Wimbledon o około 07:50 w piątek.
Miała na sobie zielony szkolny mundurek i powiedziała ojcu, że idzie do szkoły. Jednak nie pojawiła się w szkole i nie widziano jej od tamtej pory.
Scotland Yard powiedział, że jest zaniepokojony dobrem dziewczynki.
Uważa się, że dziewczynka wyjechała z kraju w piątek rano przez Eurotunnel w Folkestone, "prawdopodobnie w towarzystwie starszej osoby", poinformowała Policja.
Policja dodała, że chociaż Serena mieszka z ojcem w Londynie, jej matka mieszka w Polsce.
Tu jesteś:
- Wiadomości
- Londyn
- Rozpoczęto poszukiwania zaginionej 13-letniej dziewczynki z Wimbledonu, która prawdopodobnie opuściła Wielką Brytanię