Transport for London rozpoczyna kampanię „Risk Up”, która ma ograniczyć liczbę wypadków i ofiar na londyńskich drogach.
Kampania reklamowa będzie na autobusach komunikacji miejskiej oraz w różnych punktach miasta. Będą o tym przypominać różne hasła nawiązujące do bezpieczeństwa na drogach. Można by było powiedzieć że w Londynie nie da się szybko jeździć ponieważ ciągle stoimy w korkach a jednak w 2017 roku na londyńskich drogach doszło do ponad 800 tragicznych w skutkach wypadków, których przyczyną było przekroczenie prędkości. Uczestnikami ponad 300 z tych zdarzeń byli motocykliści.