Dzisiaj jest: 24.6.2026, imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Koniec z maseczkami.

Dodano: 4 lata temu Czytane: 461 Autor:

.

Koniec z maseczkami.

Pasażerowie nie będą już musieli nosić masek w londyńskich autobusach, pociągach i tramwajach, powiedział burmistrz Londynu.

Ma to związek z zapowiedzianym przez rząd końcem wszystkich prawnych ograniczeń Covid od czwartku.

 

Włodarz Londynu zachęcać będzie mimo wszystko pasażerów do zakrywania ust o nosa i poczucia odpowiedzialności za innych.
 

Chociaż wymóg prawny dotyczący noszenia masek w transporcie publicznym, w sklepach i szkołach został zniesiony w całej Anglii w zeszłym miesiącu, burmistrz zdecydował się utrzymać go w sieci TFL.
 

Po przeanalizowaniu najnowszych danych Johnson powiedział Izbie Gmin, że wszystkie ograniczenia skończą się w czwartek, a bezpłatne masowe testy zakończą się 1 kwietnia.

: Źródło: Full.FM
Polecane
Dodaj darmowe ogłoszenie: Praca - Nieruchomości - Motoryzacja - Sprzedaż - Kupno - Towarzyskie... Wszystkie ogłoszenia prywatne są zawsze bezpłatne :)