Dzisiaj jest: 25.6.2026, imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Pasażerowie przebywający na peronie uratowali dwóch bijących się Polaków.

Dodano: 8 lat temu Czytane: 1631 Autor:

.

Pasażerowie przebywający na peronie uratowali dwóch bijących się Polaków.

Dwóch mężczyzn, których walka na peronie metra mogła doprowadzić do ich śmierci, zostało oskarżonych o narażenie życia bohaterów, którzy usunęli ich z torowiska którym nadjeżdżało metro.

Wideo pokazuje moment, w którym wpadają na tory i jak pociąg mijał sekundy po tym, jak zostali zabrani z drogi.

Bogusław Rybski, lat 34, i Przemysław Zawisza, lat 26, obaj zostali oskarżeni o zagrażanie bezpieczeństwu osób przebywających na peronie stacji metra Green Park, kiedy wpadli na tory.

Steve Burton, Dyrektor ds. Transportu Policing w TfL, powiedział: "Takie zachowanie było wyjątkowo niebezpieczne i nie tylko narażało życie zaangażowanych mężczyzn na ryzyko, ale także innych na platformie, którzy próbowali pomóc.

"Takie nierozważne działania nie będą tolerowane, a policja podejmie odpowiednie działania".

Z powodu zakłócenia, pociąg pozostał na stacji przez 15 minut, a linia Victoria w kierunku King's Cross została zamknięta.

Rzecznik Metropolitan Police powiedział w oświadczeniu: "Incydent miał miejsce niedługo po 1.30 rano 1 kwietnia.

"Zostali zobligowani, aby pojawić się przed Westminster Magistrates" w dniu 19 kwietnia. "

Świadek Jesienią, który filmował ten incydent, powiedział Unilad: "Mój przyjaciel pomyślał, że jeden z nich utknął i umarł, ponieważ tak wygląda na filmie Trzy osoby wyciągnęły je i tylko ta męska bluza spadła ale nikt nie został potrącony przez pociąg.

"Po tym, jak zostali wyciągnięci, trzymali się nawzajem przez cały czas, myślę, że myśleli, że umrą."

: Źródło: Internet
Polecane
Dodaj darmowe ogłoszenie: Praca - Nieruchomości - Motoryzacja - Sprzedaż - Kupno - Towarzyskie... Wszystkie ogłoszenia prywatne są zawsze bezpłatne :)