Dzisiaj jest: 26.6.2026, imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

O2 wprowadza roaming po Brexicie.

Dodano: 5 lat temu Czytane: 799 Autor:

.

O2 wprowadza roaming po Brexicie.

Jeśli jesteście abonentami firmy O2, to od sierpnia będziecie płacić dodatkowo za połączenia telefoniczne i internet podczas podróży do UE.
 

Operator sieci komóO2 przywraca opłaty roamingowe dla Brytyjczyków podróżujących do UE z rachunkiem w wysokości 3,50 GBP za każdy gigabajt wykorzystany powyżej 25 GB.
 

To jeden z ostatnich skutków Brexitu.
 

Przypomnijmy, że gdy Wielka Brytania była członkiem Unii, trzy lata temu zniesiono we wszystkich 27 krajach opłaty roamingowe.
 

W środowym e-mailu do klientów O2 powiedział, że od 2 sierpnia nastąpią „zmiany w polityce uczciwego korzystania z roamingu”.

: Źródło: https://full.fm/
Polecane
Dodaj darmowe ogłoszenie: Praca - Nieruchomości - Motoryzacja - Sprzedaż - Kupno - Towarzyskie... Wszystkie ogłoszenia prywatne są zawsze bezpłatne :)