Nastolatek walczy o swoje życie w szpitalu po tym, jak został ugodzony nożem we wschodnim Londynie. Cały czas trwa niepokojąca fala ataków nożem w stolicy.
Chłopiec, który ma16 lat, stał się ostatnią ofiarą przestępstwa z użyciem noża w mieście, po tym jak został zaatakowany w Bow tuż po 18.00 w niedzielę wielkanocną.
Ofiara pozostaje w stanie krytycznym w szpitalu, potwierdził Scotland Yard.
Dramatyczne zdjęcia z ulicy St Leonards pokazują, że droga została zaklejona, gdzie policja bada sprawę.
Na chwilę obecną wiemy że dwóch mężczyzn zostało aresztowanych w pobliżu miejsca przestępstwa.