Dzisiaj jest: 24.6.2026, imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Kolejny atak z nożem na nastolatka.

Dodano: 8 lat temu Czytane: 3187 Autor:

.

Kolejny atak z nożem na nastolatka.

Nastolatek walczy o swoje życie w szpitalu po tym, jak został ugodzony nożem we wschodnim Londynie. Cały czas trwa niepokojąca fala ataków nożem w stolicy.

Chłopiec, który ma16 lat, stał się ostatnią ofiarą przestępstwa z użyciem noża w mieście, po tym jak został zaatakowany w Bow tuż po 18.00 w niedzielę wielkanocną.

Ofiara pozostaje w stanie krytycznym w szpitalu, potwierdził Scotland Yard.

Dramatyczne zdjęcia z ulicy St Leonards pokazują, że droga została zaklejona, gdzie policja bada sprawę.

Na chwilę obecną wiemy że dwóch mężczyzn zostało aresztowanych w pobliżu miejsca przestępstwa.


 


 

: Źródło: Internet
Polecane
Dodaj darmowe ogłoszenie: Praca - Nieruchomości - Motoryzacja - Sprzedaż - Kupno - Towarzyskie... Wszystkie ogłoszenia prywatne są zawsze bezpłatne :)