Dzisiaj jest: 24.6.2026, imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Czekali 15-cie godzin na samolot na lotnisku w Luton

Dodano: 8 lat temu Czytane: 818 Autor:

.

Czekali 15-cie godzin na samolot na lotnisku w Luton

Podróżni, którzy planowali lecieć wczoraj wieczorem z Londynu do Warszawy spędzili na lotnisku 15 godzin. Zostali wyproszeni z pokładu i nie otrzymali wyjaśnień dotyczących przyczyn opóźnienia.

Samolot z Luton do Warszawy miał wylecieć o godz. 21.35. Pasażerowie weszli na pokład, po czym zostali wyproszeni przez kapitana, który jak podaje Radio Zet - podał tylko "lakoniczną wzmiankę o awarii".

Pasażerowie twierdzą, że później opóźnienie regularnie się wydłużało. W efekcie spędzili na lotnisku 15 godzin, podczas których przewoźnik nie zaproponował im noclegu czy posiłku.

- Musieliśmy wykłócić się o vouchery na obiad. Zaproponowano nam 15 funtów. Kiedy zadzwoniłem na infolinię WizzAir, pani, która odebrała telefon, nic nie wiedziała o żadnej awarii — mówił Radiu Zet jeden z pasażerów.

Dziennikarze Radia Zet próbowali kontaktować się z WizzAir-em. Na razie nie otrzymali wyjaśnień.


 

: Źródło: Internet
Polecane
Dodaj darmowe ogłoszenie: Praca - Nieruchomości - Motoryzacja - Sprzedaż - Kupno - Towarzyskie... Wszystkie ogłoszenia prywatne są zawsze bezpłatne :)